Kristina Øyen blir ny daglig leder i Unite Event
Kristina Øyen tiltrer som daglig leder i Unite Event 16. februar 2026, etter endt fødselspermisjon. Filip Rygg har vært midlertidig daglig leder.

Kristina Øyen tiltrer som daglig leder i Unite Event mandag 16. februar 2026. Øyen har jobbet i selskapet over tid, og kommer nå tilbake etter endt fødselspermisjon. Filip Rygg har vært midlertidig daglig leder.
– Kristina kjenner virksomheten godt, og vi er glade for at hun nå tar over som daglig leder. Hun har sterk forståelse for kundene våre, leveransene våre og hva som skal til for å levere arrangementer med høy kvalitet, sier Filip Rygg, styreleder i Unite Event.
– Unite Event har et sterkt fundament og et team fylt av kompetanse, engasjement og gjennomføringsevne. Jeg gleder meg til å lede selskapet videre sammen med denne fantastiske gjengen – og til å skape arrangementer som inspirerer, begeistrer og gir minneverdige opplevelser, sier Kristina Øyen.
Det siste året har Unite etablert kontor i Oslo, fått flere nasjonale kunder og lansert flere egne konsepter, herunder Borettslagskonferansen som arrangeres i både Oslo og Bergen i år.